Ktorá autosedačka 15 - 36 kg s Isofixom je bezpečná?

Zodpovedané
15. okt 2021

Dobrý deň,

hľadám bezpečnú a pohodlnú sedačku pre 25 kg slečnu s výškou 120 cm. Mala by mať Isofix a vydržať až do konca. V aute máme šikmé sedadlá.

Ktorá autosedačka spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

hodné by boli autosedačky i-Size do 150 cm napríklad:

Autosedačka Britax Römer Kidfix i-Size

Autosedačka Britax Römer Kidfix i-Size je vhodná pre deti od 3,5 do 12 rokov (100 - 150 cm).

Autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je schválená podľa nového nariadenia i-Size fáza 2 a je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre tri vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.

Autosedačka Joie i-Traver Signature

Autosedačka Joie i-Traver Signature ochráni dieťa od cca 4 rokov, teda pre deti od 100 do 150 cm. Je pohodlná a bezpečná.

Alebo autosedačky 15 - 36 kg:

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix AirProtect

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix AirProtect je vhodná pre deti od 3,5 - 12 rokov (15 - 36 kg), od 105 cm. Na pripevnenie autosedačky do automobilu sa používa systém Isofix.

Autosedačka BeSafe iZi Up X3 fix

Autosedačka BeSafe iZi Up X3 fix je vhodná pre deti vo váhovej kategórii od 15 – 36 kg s uchytením na Isofix.

Autosedačka Nuna AACE

Autosedačka Nuna AACE je vhodná pre najstaršie deti do doby kým musia cestovať pripútané v autosedačke.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.