Joie stages isofix

Zodpovedané
8. sep 2022

Dobrý deň,

pomaly sa obzeráme po pokračujúcej autosedačke. Pozdáva sa nám Joie Stages Isofix, je prosím Vás vhodná na šikmé sedadlá a celkovo je to kvalitná sedačka? Syn má 1 rok, 10 kg a okolo 78 cm.
Auto máme Hyundai i30 combi .

Ďakujem pekne.

Dobrý deň,

áno, Joie Stages Isofix je dobrá voľba.

Je to kvalitná, polohovateľná (má 7 polôh v oboch smeroch) autosedačka s isofixovou základňou. Protismer je možné využiť do 18 kg, tak ako aj 5 bodové zapínanie. V smere jazdy má nosnosť 25 kg. Spolu so zdvíhaním hlavovej opierky do výšky sa aj jemne rozširuje v ramenách.

Dobre sadne aj do áut so šikmým sklonom sedadiel.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek