Joie stages do auta Peugeot 206 Cabrio

Zodpovedané
13. aug 2022

Dobrý deň,

chcem sa spýtať, či je autosedačka Joie stages vhodná do auta Peugeot 206 Cabrio, prípadne iná varianta do 250€.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, Joie Stages je dobrá voľba. V smere jazdy má nosnosť do 25 kg, 5 bodové integrované pásy do 18kg. V aute sa upevňuje bezpečnostným pásom auta, v protismere má len jednu polohu.

Ak máte v aute možnosť upevniť autosedačku systémom Isofix, odporúčam pozrieť aj Graco Ascent. Je to protismerná autosedačka s nosnosťou do 19kg, polohovateľná do 6 pozícií sklonu. Do auta sa upevňuje prostredníctvom isofixovej základne Graco IsoFamily. Jej bezpečnosť je potvrdená švédskym Plus testom.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek