Joie i-spin 360 modely

Zodpovedané
5. aug 2022

Ahoj Evka,

Prosím ťa, vysvetlila by si mi rozdiel medzi modelmi sedačiek Joie i-spin 360? Už som sa stretla s viacerými:
1 - bez pismenka
2 - s pismenom E
3 - s pismenom R

Chcela by som pokračovaciu sedačku pre nášho 13m chlapca s cca 10kg a medzi tými modelmi sa strácam.

Ďakujem

Ahoj,

vo všetkých prípadoch sa jedná o tú istú autosedačku - otočná, s pripojením na Isofix a nastavením do 6 polôh. Využiteľná v oboch smeroch, nosnosť má do 19 kg.

Joie i-Spin 360 obsahuje zmenšovaciu vložku (označovaná aj ako novorodenecká vložka), ktorá vyplní priestor v sedačke tak, aby dieťatko nemalo okolo seba príliš veľa priestoru a aby malo správne vedené pásy.

Model Joie i-Spin 360 E túto vložku neobsahuje, je vhodná preto až pre väčšie, stavbou tela mohutnejšie deti.

Model Joie i-Spin 360 s pismenom R sa nedodáva na slovenský a český trh. Ak ju nájdete v ponuke obchodu, je to ponuka zahraničného dodávateľa. Rozdiel oproti Joie i Spin 360 je vo vysúvaní bočníc ochrany.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek