Je vajíčko Joie i-Snug bezpečné?

Zodpovedané
24. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom hodnotenia vajíčka Joie i-Snug. Z informácií na stránkach vyzerá ako dobrá voľba v pomere cena výkon.

Je bezpečné?

Máte aj iné návrhy na dobré vajíčka v podobnej cenovej kategórii?

Samozrejme aj s Isofix bázou.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, z hľadiska bezpečnosti je vajíčko Joie i-Snug úplne v poriadku. Autosedačka je súčasťou bezpečnostného systému schváleného podľa i-Size (ECE R129 / 02). Má patentovanú vrstvu Intelli-Fit pre nekompromisnú ochranu pri náraze zboku.

Autosedačka Joie i-Snug

Autosedačka Joie i-Snug je určená pre bábätká od 0 – 13 kg. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí.

V podobnej cenovej kategórii môžete zakúpiť vajíčka:

Autosedačka Joie Gemm

Autosedačka Joie Gemm je bezpečná a komfortná. Poskytuje kvalitnú ochranu proti bočnému nárazu a príjemné pohodlie pre najmenšie deti.

Autosedačka Joie i-Gemm 2

Autosedačka Joie i-Gemm 2 spĺňa najnovšie prísne štandardy pre detské zádržné zariadenia.

Autosedačka ZOPA X1 Plus i-Size

Autosedačka ZOPA X1 Plus i-Size je vhodná pre deti od narodenia do 18 kg (40 - 80 cm).

Prajeme šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.