Je potrebná novorodenecká vložka do Cybex Aton 5?

Zodpovedané
24. sep 2021

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom autosedačky. Kúpili sme vajíčko Cybex Aton 5.

Je potrebná ešte nejaká ďalšia novorodenecká vložka okrem základnej, ktorá je vo vajíčku?

Bábätko príde na svet začiatkom januára. Chceli by sme nejaký fusak len do vajíčka (do kočíka máme), ale nevieme, ktorý by bol vhodný a bezpečný. Keďže bude využívaný len pre novorodenca a len v autosedačke, nechceme aby bol zbytočne priveľký. Pozerali sme zimný fusak Pinkie Grey Camo.

Aký by bol najlepší do nášho typu sedačky?

Cenovo by nám to vyhovovalo najlepšie do 60 eur, ale nie je to úplne nutná podmienka.

Ďakujem

Dobrý deň,

novorodenecká vložka do Cybex Aton 5 už nie je potrebná.

Autosedačka Cybex Aton 5

  3 skúsenosti

Autosedačka Cybex Aton 5 patrí do skupiny 0+ a bola navrhnutá v Nemecku.

Do vajíčka by som Vám odporučila popozerať ešte fusaky od značiek Emitex a Little Angel.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.