Je podľa Vás lepšia autosedačka Cybex Cloud Z I-size Plus SensorSafe alebo Bugaboo Turtle?

Zodpovedané
12. máj 2020

Dobrý deň,

chcela som sa poradiť ohľadom autosedačky.

Je podľa Vás lepšia autosedačka Cybex Cloud Z I-size Plus SensorSafe alebo Bugaboo Turtle?

Ďakujem

Dobrý deň,

obe sú testovo veľmi podobné. Cybex Cloud Z i-size je o niečo máličko lepšia, čo sa týka bezpečnosti.

Autosedačka Cybex Cloud Z i-size

Autosedačka Cybex Cloud Z i-size predstavuje ergonomické a pohodlné cestovanie. Flexibilné materiály autosedačky Cloud Z i-Size absorbujú sily nárazu a pomáhajú s ochranou dieťaťa.

Ja osobne by som volila asi skôr Cloud Z i-size aj s isofixovou základňou Base Z (hoci aj bez spony SensorSafe) a to z 2 dôvodov:

Základňa Cybex Base Z

Základňa Cybex Base Z je vhodná vhodná pre autosedačky Cloud Z a Sirona Z.

1. Je mimo auta polohovateľná. Čiže ak ho máte nakliknuté na kočíku, netrápite dieťatko v skrčenej polohe dlhšie ako je nevyhnutné (na jazdu).

2. Základňa Base Z je kompatibilná aj s pokračovacou obojsmernou autosedačkou Cybex Sirona Z i-Size, ktorá je skvelá (aj testovo aj používateľsky. Sami sme mali Sironu, len staršiu verziu), ktorú potom bez základne dokúpite za lepšiu cenu, keďže základňu už budete mať.

Autosedačka Cybex Sirona Z i-Size

Autosedačka Cybex Sirona Z i-Size je určená pre deti do 18 kg. Nemožno ju použiť bez Isofixovej základne. Základňu Cybex Base Z je potrebné dokúpiť.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute