Je bábätko usadené správne?

Zodpovedané
31. aug 2022

Dobrý deň,

chcem sa spýtať či moje bábätko sedí v autosedačke správne. Príde mi tam také utopené, neprirodzene posadené. Na druhej strane, lepším spôsobom som ho usadit nevedela. Nespokojné nebolo, iba trošku vykrútené po tom, ako sa začalo mrviť. Prikladám fotku.

Ďakujem za odpoveď a pekný deň.

Dobrý deň,

bedrové pásy zarovnajte do výrezov na vložke (teraz čiastočne prechádzajú cez vložku), a poriadne ich zatiahnite. Kvôli bedrovým pásom je lepšie obliekať do sedačky bábätku aspoň tenké legíny, alebo dlhšie kraťasy.

Ostatné vyzerá v poriadku.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek