Je autosedačka Joie i-Spin 360 bezpečná?

Zodpovedané
9. sep 2020

Dobrý deň,

kúpili sme synčekovi sedačku Joie i Spin 360. Je skvelá a podľa recenzií aj bezpečná. Čo ma však trápi je, že máme v aute Škoda Fabia dosť skosené sedačky a vo väčších zákrutách vo vyššej rýchlosti sa mi zdá ako keby sedačka lietala. Príde mi nestabilná.

Zle sme ju dali do auta, alebo dá sa to nejako vyriešiť?

Nejazdíme často, respektíve krátke trasy do 15-20 km a dlhú trasu ideme zriedkavo.

Ochráni pri prípadnej zrážke sedačka malého?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

skúste sedačku Joie i-Spin 360 viac pritlačiť do operadla autosedadla. Mohlo by to trocha pomôcť.

Ono toto je dosť častý problém Isofixových autosedačiek, že pokiaľ nesedia na sedadle ako "zadok na šerbel", môžu sa do istej miery hýbať.

Pokiaľ však máte všetky ukazovatele zelené, autosedačka je bezpečnostne OK.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute