Je autosedačka Inglesina Keplero I-Size bezpečná pre 6 mesačné dieťa?

Zodpovedané
3. feb 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky Inglesina Keplero I-Size pre 6 mesačné dieťa.

Je bezpečná?

Má nejaké nedostatky?

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačka je schválená podľa normy i-Size R129 - má dodatočnú ochranu proti bočnému nárazu zvonku i vo vnútri.

Čo sa týka testov na bezpečnosť, tak prešla len interným crash testom.
Testom organizácií ako ADAC, DTEST zatiaľ podrobená nebola.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.