Je autosedačka Ferrari Nania Cosmo SP 2015 vhodná pre trojročné dieťa?

Zodpovedané
14. feb 2022

Dobrý deň,

mám možnosť kúpiť autosedačku Nania Ferrari Cosmo SP 2015 po jednom dieťati. Je veľmi zachovalá, má novo vyzerajúci stav.

Je táto autosedačka vhodná pre trojročnú dcérku, ktorá má 15 kg?

Ak nie, tak ktorú Naniu bez Isofixu z bazára odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačka Nania Cosmo SP Corsa Ferrari je do 18 kg. To mi už príde pre trojročné dieťa zbytočné kupovať, lebo čoskoro jej už môže byť malá.

Preto by som zvážila kúpu autosedačky napr. 9 - 36 kg alebo už aj 15 - 36 kg (záleží aká je dcéra vysoká).

Čo sa týka tejto značky, tak z hľadiska bezpečnosti ju nedoporučujem. Je to však na Vašom rozhodnutí.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.