Existuje otočná autosedačka v kategórii 0 - 25 kg do 200 eur?

Zodpovedané
4. nov 2021

Dobrý deň,

potrebovali by sme autosedačku, ktorá bude otočná v kategórii 0 - 25 kg. Cena maximálne 200 eur. Autosedačky BeSafe, Maxi-Cosi a Joie sú veľmi predražené.

Existuje niečo cenovo dostupnejšie?

Ďakujem

Dobrý deň,

zo značiek, s ktorými máme dobré skúsenosti čo sa bezpečnosti týka Vám viem do tejto sumy odporučiť autosedačku Joie Stages. V tej môžete dieťatko prevážať v protismere jazdy do 18 kg.

Existujú aj lacnejšie značky autosedačiek, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky. My sa snažíme odporučiť len tie, s ktorými máme tie najlepšie skúsenosti ohľadne bezpečnosti.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

Autosedačka Joie Stages

Autosedačka Joie Stages je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.
Je tu možnosť dokúpenia isofixovej základne. Autosedačka má špeciálne oceľové výstuže zabudované vnútri plastovej škrupiny pre väčšiu odolnosť.

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.