Existuje Joie i-Spin aj vo vyššej váhovej kategórii?

Zodpovedané
10. júl 2020

Dobrý deň,

zaujala ma autosedačka Joie i-Spin, lenže našla som len 0 - 18 kg. To je už pre nás malé. Môj rozpočet je 400 eur.

Existuje Joie i-Spin aj vo vyššej váhovej kategórii?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

škoda, že neuvádzate aké staré a veľké je Vaše dieťa. Ľahšie by sa mi radilo.

Joie i-spin je konkrétny model v kategórii 0 - 18 kg, nie vo vyššej má Joie iné modely. Ale i-Spin je len 0 - 18 kg.

Ak si zadáte novú otázku aj s info o dieťati, prípadne napíšete aj či chcete v smere jazdy alebo v protismere a neskôr v smere (alebo iné špecifiká) ľahšie Vám môžem poradiť. Napíšte prosím aj či máte v aute Isofix a Top Tether úchyt.

Autosedačka Joie i-Spin Safe

Autosedačka Joie i-Spin Safe je protismerná varianta autosedačky i-Spin 360. Zachováva výhody tohto modelu, ale zároveň kladie ešte väčší dôraz na bezpečie dieťaťa.

Autosedačka Joie i-Spin 360 E

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 E sa od verzie i-Spin 360 odlišuje len tým, že neobsahuje delenú vnútornú vložku. Je teda vhodná až pre samostatne sediace deti.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute