EasyGo autosedačka Rotario 0-18kg

Zodpovedané
12. jún 2022

Dobrý deň,

prosím o radu aký je Váš názor na sedačku easyGo rotario, nevieme sa rozhodnúť, či ju kúpiť alebo nie.

Náš malý má cca 9,5kg a 74cm.

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačka EasyGo Rotario Isofix je schválená podľa základnej normy, bez žiadnych doplnkových testov. Okrem toho ako najväčší mínus tejto sedačky vnímam možnosť jazdy v protismere len do 13kg, čo je z hľadiska bezpečnosti skutočne málo.

Keďže neviem, do akého auta hľadáte autosedačku, ani aké na ňu máte požiadavky, či cenový rozpočet, odporúčam Joie i-Spin 360 - univerzálna autosedačka, ktorá pekne vyrovná sklon aj na šikmých sedadlách. Je otočná, s pripojením na Isofix a nastavením do 6 polôh. Je využiteľná v oboch smeroch, nosnosť má do 19 kg. 5 bodové integrované pásy má taktiež až do 19kg.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek