Britax Baby safe i-size 2 - kontrola usadenia

Zodpovedané
14. jún 2022

Dobrý deň.

môžem vás poprosiť, aby ste nám pozreli, či je náš syn správne vo vajíčku? Vajíčko je Britax Baby Safe i-size 2. Novorodeneckú vložku sme už vybrali, zdalo sa nám ze je tam už stiesnený, ale takto je veľa miesta pod pásmi a keď zaspí, padá mu hlava do strán. Syn má 8 mesiacov, cca 76 cm a 7,5 kg.

Prvá fotka - novorodenecká vložka
Ostatné fotky - vložka je vybratá

Ďakujem.

Dobrý deň,

novorodeneckú vložku by som nechala vo vajíčku, dieťatko má byť vo vajíčku čo najviac obložené, aby bolo dostatočne chránené.

Bez vložky sa mu telíčko pri spánku skĺzne na stranu, čo je aj vidieť na Vašej poslednej fotke.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek