Autosedačka zn. Britax pre 4 ročné dieťa

Zodpovedané
13. júl 2022

Dobrý deň,

poradíte nám, prosím Vás, s výberom ďalšej autosedačky?

Syn má 4roky, 102cm, 16kg. Teraz používame Britax Trifix, ešte tam pekne vojde, ale v zime mu už zrejme bude malá. Ak by bola Britax a ešte aspoň trošku polohovacia, ideál 😊 Dosť cestujeme a v aute zvykne pospať. Na cene nezáleží.

Ďakujem velmi pekne

Dobrý deň,

v kategórii 15 - 36 kg sú autosedačky polohovateľné už len minimálne.

Ak trváte na značke Britax, odporúčam Britax Römer Kidfix i-Size. Má široký, priestranný sedák, odnímateľnú ochranu proti bočnému nárazu, no nie je polohovateľná.

Z polohovateľných autosedačiek odporúčam:

Axkid Bigkid 2. Pohodlná, polohovateľná, medzi nohami má vodič na správne vedenie pásu, možnosť pripojenia na Isofix.

Avionaut MaxSpace. taktiež polohovateľná, možnosť pripojenia na Isofix.

Vyššie spomenuté sedačky majú aj vysokú chrbtovú opierku, reálne vydržia cca do 160cm výšky dieťaťa.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek