Autosedačka pre novorodenca

Zodpovedané
8. dec 2022

Dobrý deň prajem,

som prvorodička a kupujem všetko sama, tak sa vopred ospravedlňujem za trošku hlúpu otázku.

Kupujeme kočík Zopa Move Cross, ku ktorému je aj autosedačka. Aby sme sa pochopili, pripájam link https://www.babetkovo.sk/set-kocarek-move-korba... . Je to autosedačka na isofix, v aute mám zásuvky na isofix.

Je prosím nutné kupovať aj isofix základňu?
Alebo sa základňa dodáva spolu s autosedačkou? Absolútne sa v tom nevyznám.

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

vajíčko ZOPA X1 Plus i-Size je možné v aute upevniť prostredníctvom isofixovej základne alebo bezpečnostným pásom auta. Záleží od sklonu sedadiel vo Vašom aute.

O tom, či je isofixová základňa súčasťou setu, je potrebné sa informovavať priamo u predajcu.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek