Autosedačka pre 15 mesačné dieťa

Zodpovedané
20. jún 2022

Dobrý deň,

prosím o radu.
Hľadáme autosedačku pre syna do auta VW Passat B5,5 Combi RV 2004, má šikmé sedadlá, bez isofixu. Syn má cca 74cm a 7,5kg, bude mať 15mesiacov. Druhé auto máme s isofixom. Finančný rozpočet 350€.

Ďakujem veľmi pekne

Dobrý deň,

odporúčam Avionaut Sky. Je to bezpečná, protismerná autosedačka s nosnosťou do 25kg, v aute sa upevňuje bezpečnostným pásom auta, je vhodná aj na šikmé sedadlá. Jej prednosťou je 5 bodové zapínanie dieťaťa až do 25kg, viac priestoru na nohy než obojsmerné sedačky, ako aj úspešný Plus test. Je veľmi dobre vložkovo riešená a poskytne dostatočnú ochranu aj pre drobnejšie detičky.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek