Autosedačka pre 13 mesačné dieťa

Zodpovedané
17. jan 2023

Dobrý večer prajem,

prosím, poradili by ste mi autosedacku pre 13m dievčatko, 10,5kg, 77cm?
Auto škoda superb combi 2011 s isofixom.

Rada by som bola, keby bola autosedačka obojstranná, otočná 360• a polohovatelna a celkom prijateľná cena.
Rozmýšľam nad Joie i spin 360 ale tam ide o cenu.

Je nejaká podobná autosedačka, len za lepšiu cenu?

Ďakujem za odpoved ❤️

Dobrý deň,

samozrejme sú aj otočné autosedačky v nižšej cene, ako napr. Graco Turn2Me alebo Joie Spin 360. Obe sú však vhodné do áut bez výraznejšieho sklonu sedadiel.

Do Vášho auta odporúčam práve spomínanú Joie i-Spin 360. Je to otočná autosedačka s pripojením na Isofix a nastavením do 6 polôh. Je využiteľná v oboch smeroch, nosnosť má do 19 kg, veľmi dobre sadne aj na sedadlá so šikmým sklonom.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek