Autosedačka pre 10 mesačné dieťa

Zodpovedané
28. aug 2022

Dobrý deň,

hľadáme autosedačku do auta s isofixom, konkrétne Škoda scala 2021. Najlepšie aby bola otočná v oboch smeroch (pre istotu), aby nám vydržala do veku cca 7r a cenovo okolo 500-600€.

Ďakujem krásne

Dobrý deň,

neuvádzate miery dieťatka, pre ktoré je autosedačka určená.

na základe Vašich požiadaviek vyberám Joie i-Spin Grow. Jedná sa o kvalitnú obojsmernú sedačku, otočnú, s pripojením na systém Isofix aj Top tether súčasne. Sedačka je čisto protismerná až do minimálnej výšky dieťaťa 100 cm (alebo maximálnej váhy 18,5kg), následne sa ešte dá využiť v smere jazdy až do 25 kg.
Dobre ale sadne až deťom s váhou okolo 10kg a výškou min. 76-77cm.

Ak netrváte na otočnosti sedačky, pozrite aj Joie Stages Isofix. Je to kvalitná, polohovateľná (má 7 polôh v oboch smeroch) autosedačka s isofixovou základňou. Protismer je možné využiť do 18 kg, tak ako aj 5 bodové zapínanie. V smere jazdy má nosnosť 25 kg. Spolu so zdvíhaním hlavovej opierky do výšky sa aj jemne rozširuje v ramenách.

Odporúčam pozrieť aj nasledovné autosedačky:

  • BeSafe iZi Turn i-Size je polohovateľná a otočná sedačka s pripojením na Isofix s unikátnou základňou, ktorá v každom automobile vyrovná sklon sedadiel. Viacdielna vložka poskytne variabilitu pri správnom usadení dieťatka. Sedačka je využiteľná v oboch smeroch, nosnosť 18 kg.

  • Nuna Todl Next je otočná autosedačka s nosnosťou do 19kg, kvalitným poťahom, s vložkou z merino vlny. Variabilná vložka a zabudované ventilačné panely zvyšujú komfort a pohodlie dieťaťa. V aute sa upevňuje na systém Isofix, je možné ju používať v oboch smeroch. Sedačka je polohovateľná v 5 pozíciach a pekne sadne aj na šikmé sedadlá v aute.

K tejto sedačke je však potrebné kúpiť základňu Nuna Base Next, nie je jej súčasťou.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek