Autosedačka Joie i-Spin 360 sa kýve. Ide o chybný kus?

Zodpovedané
13. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačka Joie i-Spin 360. Dosť sa nám kýve.

Je to normálne?

Kontrolky svietia na zeleno, takže na montovaná je dobre. Trasie sa a kýva aj so základňou.

Môžme mať chybný kus?

Ďakujem

Dobrý deň,

skôr Vám pre niečo (tvarované sedadlá, šikmé sedadlá, atď.) úplne nesedí do auta. Nie je to bezpečnostná chyba.

Môžete skúsiť čo najviac ju posunutím na Isofixe zatlačiť do operadla sedadla, na ktorom je Joie i-Spin 360 nainštalovaná.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute