Aký máte názor na bezpečnostný pás Kid Belt?

Zodpovedané
13. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa počuť Váš názor na Kid Belt do auta pre 6 ročné dieťa na príležitostné používanie. Autosedačku máme Römer, ale niekedy potrebujeme odvoz a nie vždy mám doma auto s autosedačkou.

Máme radšej kúpiť podsedák?

Naozaj iba v prípade, že potrebujem odvoz napríklad na stanicu a zo stanice a pás ľahko schovám do kabelky.

Ďakujem

Dobrý deň,

takto Vám napíšem. To, že uvádzajú, že plnohodnotne nahradzuje detskú sedačku je škandalózne a hrozné vyjadrenie.

Najradšej by som bola keby skrachovali, keď takéto klamstvá vypúšťajú do sveta. Ak ide o použitie v taxíku, stále je to lepšie ako nemať vôbec nič.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute