Aký máte názor na autosedačku Cybex Aton?

Zodpovedané
23. aug 2020

Dobrý deň,

našla som autosedačku Cybex Aton, ale nenašla som žiadne recenzie na ňu.

Je vhodná pre novorodenca?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto je veľmi základná autosedačka od značky Cybex. Vajíčko nemusí byť bezpečnostne zlé, ale pohodlné nebude a ani Vám dlho nevydrží.

Skôr popozerajte niečo kvalitnejšie, kľudne aj od značky Cybex - napr Cybex Aton 5
alebo Cybex Aton M.

Prípadne od Maxi-Cosi vajíčko Maxi-Cosi CabrioFix.

Viem, že Aton Basic je cenovo priaznivejší ale investíciu do kvalitného a pohodlného vajíčka neoľutujete. Budete mať spokojné bábo v tomto Basic bude zalomené a časom aj hlavička bude voľne v priestore a nebude mať okolo seba dostatočnú ochranu (keď vyberiete vložku).

Autosedačka Cybex Aton 5

  3 skúsenosti

Autosedačka Cybex Aton 5 patrí do skupiny 0+ a bola navrhnutá v Nemecku.

Autosedačka Cybex Aton M

Autosedačka Cybex Aton M je ľahučká autosedačka, ktorá so zakúpením Isofixovej základne Base M a následne autosedačky Cybex Sirona M2 i-Size tvorí "rodinný systém", ktorý ponúka jednu základňu pre dve sedačky.
Spoločne s kočíkmi CYBEX, GB, Chicco, X-lander, TFK, Joie, Junama, Dara Dorjan a niektorými ďalšími je možné autosedačku používať ako súčasť cestovného systému.

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je vhodná pre deti od narodenia do 12 mesiacov (0 - 13 kg, do 75 cm).

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute