Aký máte názor na autosedačku Concord Transformers?

Zodpovedané
14. aug 2020

Dobrý deň,

zvažujem kúpu autosedačky Concord Transformers z druhej ruky. Je do 36 kg, takú práve hľadám.

Dieťatko má cez 4 roky.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačku Concord Transformer T v kategórii 15 - 36 kg by som nekupovala z druhej ruky. Autosedačky majú svoju životnosť.

Concord Transformer T Isofix

Autosedačka Concord Transformer T Isofix je vybavená variančným systémom pre nastavenie vhodnej veľkosti. Zaistená TWINFIX systémom. Vhodná pre deti od 3 rokov do 12 rokov. Teda do 36 kg.

Dobré autosedačky v tejto kategórii (kvalitných značiek) majú životnosť tak maximálne 9 rokov. Táto na obrázku majú minimálne 4 - 5 rokov (ak nie viac) za sebou. V rozumnej cene viete kúpiť aj novú (ak má Isofix nevadí, nemusí sa používať).

Napr. Joie Traver, Cybex Solution B-Fix, Cybex Solution M-fix SL a Axkid Grow Isofix.

Autosedačka Joie Traver

Autosedačka Joie Traver zaistí bezstarostnú jazdu dieťaťa približne od 4 rokov, teda 15 - 36 kg.

Autosedačka Cybex Solution B-Fix

Autosedačka Cybex Solution B-Fix je vhodná pre deti od 3,5 roka do približne 12 rokov (od 15 do 36 kg). Pre dodatočnú bezpečnosť a stabilitu sa do vozidla pripevňuje pomocou západiek (latch).

Cybex Solution M-fix SL

Autosedačka Cybex Solution M-fix SL má široký rozsah svojich inovatívnych funkcií pre najvyššie bezpečie a pohodlie. Je vhodná pre deti v kategórii 15 - 36 kg, teda od cca 3 až do 12 rokov.

Autosedačka Axkid Grow Isofix

Autosedačka Axkid Grow Isofix rastie s dieťaťom, pretože spolu s ním sa zvyšuje chrbtová opierka a rozširujú sa bočnice. So zatiahnuteľnými Isofixovými konektormi máte istotu, že sedačka vždy bezpečne drží na mieste.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute