Aký máte názor na autosedačku Bomimi Roto Fix 360°?

Zodpovedané
2. jún 2020

Dobrý deň,

manžel objednal pre 8 mesačného syna otočnú autosedačku BOMIMI Roto Fix 360, pretože vo vajíčku už je stiesnený.

Aký máte názor na túto autosedačku?

https://www.mall.sk/autosedacky-9-36kg/bomimi-r...

Rozhodli sme sa dobre?

Mali sme len podmienku, aby bola otočná, s isofixom a rozpočet sme mali do 200 eur.

Ďakujem

Dobrý deň,

ultra univerzálnu autosedačku neodporúčam.

A aj od dobrých značiek kategórie 0 - 36 kg dopadajú v testoch bezpečnosti zle, pretože majú veľa kompromisov - aj tých bezpečnostných. Navyše táto Bomimi Rotofix 360° je úplne no name. Má len základné normové testy, ktoré sú nastavené príliš benevolentne.

Bomimi Roto Fix 360°

Autosedačka Bomimi Roto Fix 360° poskytuje deťom perfektnú bezpečnosť a úžasný komfort. Vhodná pre deti od narodenia do 36 kg.

Pre 8 mesačné dieťa pozerajte kategóriu 0 - 18 kg, avšak Isofixovú, otočnú 360° a do 200 eur takú, aby mala dobré nezávislé testy, alebo bola dobrej značky Vám neporadím.

Buď siahnite po Joie Steadi, ktorá je síce bez Isofixu a neotočná (má 2 varianty - protismer a smer) alebo prihoďte 50 eur a kúpte Joie Spin 360.

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

Autosedačka Joie Spin 360

Autosedačka Joie Spin 360 uľahčí nastupovanie a vystupovanie malého pasažiera a zároveň umožní cestovanie po i proti smeru jazdy.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute