Aký je rozdiel medzi Joie i-Spin 360 a Reversal II Isofix 0-18 kg Petite&Mars?

Zodpovedané
15. máj 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom rozdielu medzi autosedačkami Joie i-Spin 360 a Reversal II Isofix 0-18kg Petite&Mars.

Alebo mi poradíte niečo cenovo, kvalitne a bezpečnosťou podobné Joie i-Spin 360?

Moje požiadavky: otočnosť aj počas jazdy, nakláňanie aj počas jazdy, nastavenie hlavovej opierky, Isofix, príjemný povrchový materiál (žiadna umelina).

Ďakujem

Dobrý deň,

kategóriovo sú cca rovnaké. Joie i-spin je ale kategorizovaná podľa novej normy i-size (od narodenia do 105 cm), spĺňa aj prísnejšie normové testy (ECE R129). A okrem nich má aj výborný výsledok z ADAC testov.

Podobná ako Joie i-Spin 360 E je ešte Cybex Sirona S i-Size (cenovo, kvalitatívne aj bezpečnostne), ideál je vyskúšať v obchode. Ani jedna sa však priamo počas jazdy nesmie otáčať (keby došlo k nehode počas otáčania, autosedačka dieťa neochráni tak ako by mala).

Autosedačka Joie i-Spin 360 E

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 E sa od verzie i-Spin 360 odlišuje len tým, že neobsahuje delenú vnútornú vložku. Je teda vhodná až pre samostatne sediace deti.

Autosedačka Cybex Sirona S i-Size

Autosedačka Cybex Sirona S i-Size má jednou rukou ovládateľný inovatívny 360​​° otočný mechanizmus, ktorý poskytuje pohodlné nastupovanie a vystupovanie. Znižuje tak namáhanie chrbta rodičov.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute