Aký je rozdiel medzi autosedačkou Joie Steadi a Joie i-Venture 2022?

Zodpovedané
4. apr 2022

Dobrý deň,

páči sa mi autosedačka Joie Steadi a Joie i-Venture 2022.

Aký je zásadný rozdiel medzi týmito autosedačkami?

Autosedačku chceme pre ročného synčeka, ktorý váži 12 kg a meriacca 80 cm. Potrebujeme ju do hatchbackového auta.

Ďakujem

Dobrý deň,

zásadných rozdielov je niekoľko.

Joie i-Venture je autosedačka kategórie i-Size do 105 cm (prísnejšia norma ako ECE R44). Autosedačka sa púta na Isofixovú základňu Joie i-Base Advance. Má 7 polôh sklonu v smere i protismere jazdy, výklopné prvky bočnej ochrany, vystužená oceľovými prvkami.

Joie Steadi je schválená podľa ECE R44/04. Je bez Isofixu. Má 4 polohy sklonu, 1 polohu v protismere a 3 v smere jazdy.

Z týchto dvoch by som volila určite Joie i-Venture.

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.