Aký je rozdiel medzi autosedačkou Cybex Aton M a Aton 5?

Zodpovedané
14. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačiek Cybex.

Aký je rozdiel medzi autosedačkou Cybex Aton M a Aton 5?

Aký je celkovo rozdiel medzi vajíčkami Cybex?

Nepotrebujem polohovacie, lebo veľmi málo cestujeme.

Ďakujem

Dobrý deň,

medzi týmito dvoma autosedačkami nie sú veľké rozdiely. Rozdiel je v Isofixovej základni, na ktorú sa nakliknú a v opierkach hlavy.

Cybex Aton M má 11 pozičnú opierku hlavy a Cybex Aton 5 má 8 pozičnú.

Autosedačka Cybex Aton 5

  3 skúsenosti

Autosedačka Cybex Aton 5 patrí do skupiny 0+ a bola navrhnutá v Nemecku.

Autosedačka Cybex Aton M

Autosedačka Cybex Aton M je ľahučká autosedačka, ktorá so zakúpením Isofixovej základne Base M a následne autosedačky Cybex Sirona M2 i-Size tvorí "rodinný systém", ktorý ponúka jednu základňu pre dve sedačky.
Spoločne s kočíkmi CYBEX, GB, Chicco, X-lander, TFK, Joie, Junama, Dara Dorjan a niektorými ďalšími je možné autosedačku používať ako súčasť cestovného systému.

Pokiaľ plánujete po vajíčku pokračovať s autosedačkou od značky Cybex a zakúpite autosedačku aj s Isofixovou základňou, z tohto hľadiska je lepšia Aton M. Nakliknete ju na bázu M. Keď Vaše dieťatko z vajíčka vyrastie, tak dokúpite pokračovaciu autosedačku Sirona M2 i-Size a nakliknete na rovnakú základňu.

Prajeme šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.