Akú užšiu autosedačku odporúčate do auta, v ktorom bude vzadu Cybex Solution a jeden podsedák?

Zodpovedané
8. nov 2021

Dobrý deň,

máme 3 deti. Potrebujem vybrať sedačku pre najmladšie 10 mesačné, ktoré sa doteraz vozilo vo vajíčku na sedadle spolujazdca. Staršie deti majú Cybex Solution s Isofixom. V strede Isofix nemáme.

Najstaršia 9 ročná už asi bude musieť byť na podsedáku v strede.

Akú autosedačku máme vybrať, aby sa tam zmestil ten podsedákl?

Medzi dve Cybex sa nezmestí. Teda zmestí sa, ale dieťa sa pohodlne neoprie kvôli veľkým bokom sedačiek. Máme Peugeot 407.

Ďakujem

Dobrý deň,

v takomto v prípade je najlepšie pred kúpou autosedačku odskúšať priamo vo Vašom aute. Na diaľku je to veľmi ťažké posúdiť a poradiť.

Zvážila by som kúpu autosedačky, ktorá sa púta pásom vozidla. S takouto autosedačkou viete lepšie hýbať pri inštalácii a tak ju viete umiestniť bližšie k dverám. Tým vznikne v strede viac priestoru.

Ak máte možnosť prísť k nám na predajňu Babytrend do Banskej Bystrice radi s Vami autosedačky odskúšame priamo vo Vašom vozidle, aby sa Vaše detičky cítili v aute čo najkomfortnejšie.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.