Akú pokračujúcu autosedačku pre nesediaceho 8 mesačného syna?

Zodpovedané
3. dec 2021

Dobrý deň,

chcela by som Vás poprosiť o pomoc pri výbere pokračujúcej autosedačky. Syn má 8 mesiacov a podľa informácii musí minimálne 2 mesiace sám sedieť na pokračujúcu sedačku, ktorú ale potrebujeme. Už teraz nakoľko vajíčko nám už je malé. Váži 11 kg a meria 78cm. Od kamarátky sme mali požičané Cybex Aton M. Vraj je to jedno z najväčších vajíčok, ale aj odtiaľ mu trčala hlavička aj po vybratí vložky.

Vozíme sa na dvoch autách - Octavia Combi 3 s isofixom a (príležitostne) Volkswagen Golf 4 bez Isofixu. Čo sa týka ceny, tak 300€ strop.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.