Akú otočnú autosedačku pre 11 kg vážiace ročné dieťa?

Zodpovedané
21. feb 2022

Dobrý deň,

máme ročnú dcérku. Vajíčko jej už nestačí a je načase kúpiť autosedačku. Dcéra má viac ako 11 kg. Vzhľadom na bezpečnosť, vek a platnú legislatívu - sedačka by mala byt otočná v smere aj protismere. Mala by byť do 4 rokov.

Autá máme Fiat 500 a VW golf.

Akú autosedačku odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

začnem teda najbezpečnejšou značkou autosedačiek na trhu, ktorou je BeSafe iZi Turn i-Size (od 61 do 105 cm). Je to otočná autosedačka o 360 stupňov s dvojfázovou ochranou. Disponuje zosilnenou bočnou ochranou (SIP) v konštrukcii autosedačky a prídavnou bočnou ochranou SIP + v inovovanom prevedení. Unikátny materiál v opierke hlavy Dynamic Force Absorber ™. Je schválená podľa ECE R 129 (i-Size). Umožňuje dieťaťu cestovať 5x bezpečnejšie do jeho cca 4 rokov.

Skvelú úroveň bezpečia ďalej ponúka autosedačka Nuna Todl Next (od 40 do 105 cm).

Použité plasty sú v najvyššej kvalite. Má vystuženie oceľovými prvkami s technológiou Steel Strength Technology ™, patentovanú pamäťovú penu Tailor tech ™, výplne EPP a dodatočné prvky bočnej ochrany.

Ďalej Joie i-Spin 360 E (od 61 do 105 cm). Charakteristika:

  • ochrana proti bočnému nárazu,
  • výklopné bezpečnostné prvky po bokoch autosedačky,
  • hlavová opierka sa skladá z 3 vrstiev materiálov pre špičkovú ochranu hlavy pri náraze.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.