Akú kvalitnú a bezpečnú autosedačku do auta Seat Altea XL?

Zodpovedané
14. apr 2022

Dobrý deň,

do júna tohto roku potrebujeme kúpiť autosedačku s Isofixom. Kamarátka mi odporúčala Joie i-spin 360, lebo sú s ňou veľmi spokojní. Tak by som sa na ňu chcela spýtať s odborného hľadiska.

Je bezpečná?

Ktorá varianta je najlepšia?

Je lepšie kúpiť od 0 do 25 alebo radšej 9 - 36 kg?

Chceme, aby vydržala čo najdlhšie. Hľadáme niečo kvalitné. Požiadavka je, aby bola otočná a vhodná na jazdu v protismere. Pôjde do auta Seat Altea XL, kde sedadlá nie sú vodorovné. Sú zošikmené dozadu.

Ďakujem

Dobrý deň,

Joie i-Spin 360 je z hľadiska bezpečnosti správna voľba. Aj čo sa týka šikmejších sedadiel, sadne do auta.

Má výsuvné prvky bočnej ochrany proti nárazu, 6 polôh sklonu v protismere i v smere jazdy. Ako pokračovaciu autosedačku po vajíčku ju odporúčam.

Patrí do kategórie i-Size , čiže ju využijete do 105 cm (cca do 4 rokov).

Ak by ste chceli autosedačku, ktorá Vám vydrží ešte dlhšie, tak pozrite autosedačku Joie i-Spin Grow Signature (od 40 do 125 cm).

Je to nový variant autosedačky Joie i-Spin 360, vydrží dlhšie do 125 cm (cca 7 rokov).

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.