Akú bazárovú autosedačku bez Isofixu nám odporúčate do staršieho auta?

Zodpovedané
3. nov 2020

Dobrý deň,

autosedačku už síce máme a sme spokojní, no chcela by som kúpiť ešte jednu bazárovú do druhého auta. Je staršie a nedá sa tam zapojiť Isofix. Dcérka má 1 rok, 78 cm, a váhu 10 kg.

Akú nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

do bazárovej by som nešla z nasledujúcich dôvodov:
1. Neviete v akom stave sedačka je. Môže byť búraná, zle s ňou mnoho byť manipulované a môže mať poškodenia ktoré nevidno.
2. Životnosť kat. 0 - 18 kg je cca 6 rokov. Ak kúpite štvorročnú autosedačku, ostávajú Vám 2 roky na používanie a už tá autosedačka nie je 100 percentná.

Za veľmi dobrú cenu viete kúpiť Joie Stages a Joie Steadi. To je fakt veľmi schopná autosedačka bez Isofixu pre Vaše dieťa.

Z proti/obojsmeriek by som vám aj tak neporadila nič iné. Bez isofixu je to najlepšie na trhu v dobrej cene.

Autosedačka Joie Stages

Autosedačka Joie Stages je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.
Je tu možnosť dokúpenia isofixovej základne. Autosedačka má špeciálne oceľové výstuže zabudované vnútri plastovej škrupiny pre väčšiu odolnosť.

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute