Akú autosedačku s Isofixom odporúčate do auta Opel Astra?

Zodpovedané
19. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kúpy autosedačky pre synčeka má 5 mesiacov. Teraz má cca 8 kg, vajíčko mu je ešte dobré, ale rada by som si urobila prieskum akú sedačku potom zvoliť. Auto máme Opel Astra Cosmo, máme Isofix. Radi by sme mali teda autosedačku s Isofixom od 9 kg, aby nám vydržala čo najdlhšie. Cenový limit je 200 eur.

Aké sú Vaše návrhy?

Ďakujem

Dobrý deň,

po vajíčku by som zvolila ako pokračovaciu autosedačku i-Size do 105 cm (cca 4 roky) alebo autosedačky 0 - 18 kg, 9 - 18 kg.
Dieťatko je bezpečné voziť čo najdlhšie v protismere jazdy (do 15 mesiacov).

Odporúčam Vám teda tieto autosedačky:

Autosedačka Zopa Spinfix

Autosedačka Zopa Spinfix rozšírila portoflio I-Size modelov značky Zopa. Obstála v náročných testoch nielen čelného ​​a aj bočného nárazu.

Autosedačka Zopa Voyager 2

  1 skúsenosť

Autosedačka Zopa Voyager 2 je vhodná pre deti od narodenia do 105 cm, resp. do 18 kg.

Autosedačka Graco Turn2Me

Autosedačka Graco Turn2Me umožňuje voziť dieťa proti smeru jazdy až do hmotnosti 18 kg (približne do 4 rokov). Vďaka Isofixu zaberie inštalácia len niekoľko sekúnd.

Ak sa predsa rozhodnete, že už chcete autosedačku na dlhé obdobie:

Autosedačka Graco Avolve

Autosedačka Graco Avolve s pevným Isofixovým uchytením a s možnosťou polohovania zaistí pohodlie a bezpečie na všetkých cestách.

Autosedačka Joie Bold

Autosedačka Joie Bold je pre skupiny I, II a III do vozidla inštalovaná uchytením na Isofix, TopTether plus a automobilovým pásom. Vždy je potrebné upevniť všetky tieto 3 spôsoby zároveň.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.