Akú autosedačku pre dieťa, ktoré ešte nemá výšku byť bez sedačky, ale už prekročilo váhový limit pre sedačky do 36 kg?

Zodpovedané
3. mar 2022

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre dieťa, ktoré ešte nemá výšku byť bez sedačky, ale už prekročilo váhový limit pre sedačky do 36 kg.

Prečo nemôžu v tej sedačke byť aj viac vážiace deti?

Prečo sa odporúča len podsedák?

V čom je iný oproti autosedačke s chrbtovou opierkou?

Veď váha na sedačku je smerom nadol, nie k opierke.

Existuje nejaká sedačka 36+ kg?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

v takýchto prípadoch odporúčam autosedačky odskúšať osobne.

Dôležitejšie ako váha je to, koľko dieťa meria. Takže nie je problém, keď má dieťa viac ako 36 kg.

Pre väčšie deti odporúčam autosedačku bez bočných opierok na ruky.

Vhodná by mohla byť napríklad:

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.