Akú autosedačku po vajíčku do 250 eur nám odporúčate?

Zodpovedané
27. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky po vajíčku pre 7 mesačné dieťa s váhou 7 300 g a výškou 69 cm. Viem, že do 15 mesiacov musí sedieť v protismere. V aute máme Isofix a cenovo sa musíme zmestiť do 200 - 250 eur. A potešilo by, keby vydržala cca aspoň do 5 rokov.

Akú autosedačku nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

vo Vašom prípade by som volila autosedačku Joie Stages Isofix. Stojí síce niečo okolo 279 eur, ale viaceré e-shopy majú možnosť sa zaregistrovať a získať tým aspoň 5% zľavu.

Autosedačka Joie Stages Isofix

Autosedačka Joie Stages Isofix je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.

Joie má dobré autosedačky a aj sami si ich testujú aj nad rámec normy. Stages je autosedačka v kategórii 0 - 25 kg, čiže do tých 5 aj viac rokov by Vám mala vydržať.

Ak je Vám cena privysoká, pozrite jej verziu bez Isofixu - Joie Stages. Mala by stáť do 200 eur.

Autosedačka Joie Stages

Autosedačka Joie Stages je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.
Je tu možnosť dokúpenia isofixovej základne. Autosedačka má špeciálne oceľové výstuže zabudované vnútri plastovej škrupiny pre väčšiu odolnosť.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute