Akú autosedačku odporúčate pre 8 mesačné dieťa do auta Volvo V90?

Zodpovedané
2. feb 2022

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre 8 mesačné dieťa. Mala by byť vhodná aj na dlhšie cesty a pasovať do auta Volvo V90, rok výroby 2017. Sedačku by sme chceli s Isofixom. Mala by sa dať aj proti smeru a aj po smere jazdy.

Ktorá sedačka spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

keďže absolvujete dlhšie cesty a autosedačka by mala byť hlavne pre dieťatko bezpečná a pohodlná, tak ako prvú Vám odporúčam BeSafe iZi Turn i-Size (od 61 do 105 cm).

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size je flexibilná otáčacia autosedačka pre batoľatá. Proti smeru jazdy je určená pre deti s výškou od 61 cm do 105 cm a po smere jazdy od 88 cm do 105 cm. Táto detská autosedačka s funkciou plnej rotácie 360 ​​° umožňuje pohodlné vloženie a vybratie dieťaťa z autosedačky v akejkoľvek pozícii.

BeSafe autosedačky sú najbezpečnejšie a najpohodlnejšie autosedačky na trhu. Vynikajú najmä svojou konštrukciou. Použité materiály sú nielen bezpečné, ale aj prirodzene masívne a pevné.

Systém bočnej ochrany s technológiou G-Cell absorbuje energiu vzniknutú pri náraze a chráni tak vaše dieťa pri bočnom náraze. Autosedačka je skvele priedušná vďaka ventilácii ClimaFlow - zaistí tepelný komfort dieťaťa v sedačke.

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360 je určená pre deti od narodenia do 4 rokov.

Tlmiaci materiál EPS, výklopné prvky bočnej ochrany , ventilačné panely, vložka z prírodných materiálov, luxusné materiály zahŕňajúce aj merino vlnu, bambus, alebo lyocelové vlákna ktoré navodia úžasný komfort.
Nuna PRYM dosiahla skvelé výsledky v spotrebiteľských testoch ADAC 10/2020.

Autosedačka Nuna PRYM

Autosedačka Nuna PRYM je ľahko ovládateľná vďaka možnosti natočenia o 360 stupňov a zároveň bezpečná, vďaka použitiu špičkových tlmiacich materiálov. Použitie proti smeru jazdy je pre výšku 40 - 105 cm. Použitie v smere jazdy je pre výšku 76 - 105 cm.

Množstvo bezpečnostných prvkov ako je napríklad Smart Ride ™ - poistka sťažuje možnosť otočenia v smere jazdy pred tým, než je možné používať ju po smere.
Guard Surround Safety ™ - celková ochrana pri bočnom náraze je doplnená o ďalšie prvky, ktoré sa automaticky vyklopia pri pripútaní dieťaťa.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

Pre viac informácií - všetky autosedačky sú dostupné aj na našej stránke.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.