Akú autosedačku odporúčate do BMW E46 pre dieťa do 4 rokov?

Zodpovedané
14. mar 2022

Dobrý deň,

dcéra bude mať v lete 1 rok a chcela by som pohodlnú autosedačku do 200 eur aspoň do 4 rokov. Musí byť otočná o 360°. Resp. aby mala Isofix. Nemusí mať základňu, ktorý sa vysúva z autosedačky. Takú sme mali aj pri prvom dieťati pred 6 rokmi a teraz chceme niečo lepšie. Máme šikmé sedačky na aute BMW E46.

Ktorú autosedačku nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

otočnú autosedačku o 360° kvalitnej , bezpečnej značky veľmi ťažko nájdete do 200 eur. Nehovorím o bazáre, tam možno áno.

Z tých cenovo dostupnejších otočných napríklad:

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.