Akú autosedačku do Passatu odporúčate pre 8 mesačné dieťa?

Zodpovedané
25. feb 2022

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre 8 mesačné dieťa, ktoré váži 9 kg a meria 72 cm. Je už dva mesiace samosediace. V aute máme šikmé sedadlá, Isofix, bez Top Tether. Auto VW Passat 2007. Cena maximálne 220 eur.

Ktorú autosedačku mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

nepíšete aké máte od autosedačky očakávania, či hľadáte takú aby bola otočná aj o 360 stupňov. Ak áno tak najbližšie k Vášmu rozpočtu by bola:

Alebo potom by som zvážila kúpu autosedačky aj bez Isofixu.

Odporúčam Vám túto:

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.