Akú autosedačku bez Isofixu odporúčate pre 15 mesačné deti?

Zodpovedané
12. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky pre 15 mesačné deti, ktoré vážia 12 kg. Chceli by sme už nejakú sedačku, ktorá by vydržala dlhšie a hlavne, ktorá by sa zmestila aj do menšieho auta. Sedačku by sme potrebovali bez Isofixu pretože auto na ktorom cestujem s maličkými najčastejšie Isofix nemá. Cena za jednu autosedačku do 200 eur.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačky bez Isofixu majú výhodu v tom, že ich môžete posunúť viac k dverám auta a tým trochu ušetríte miesto v strede.

Autosedačky, ktoré by boli pre Vás vhodné sú napríklad:

Autosedačka Joie Stages

Autosedačka Joie Stages je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.
Je tu možnosť dokúpenia isofixovej základne. Autosedačka má špeciálne oceľové výstuže zabudované vnútri plastovej škrupiny pre väčšiu odolnosť.

Autosedačka Joie Every Stage

Autosedačka Joie Every Stage je veľmi flexibilná autosedačka vhodná pre deti od narodenia do 36 kg.

Autosedačka Graco Avolve

Autosedačka Graco Avolve s pevným Isofixovým uchytením a s možnosťou polohovania zaistí pohodlie a bezpečie na všetkých cestách.

Graco Avolve je síce autosedačka s Isofixom, ale v aute ju pripútate bez Isofixu, len pásom vozidla.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.