Ako vyčistiť joie i spin 360

Zodpovedané
27. dec 2022

Dobrý deň,

včera sa mi dcérka dogrcala v autosedačke. Poťahy som dala dole a vyprala. S nimi je všetko ok. Ale bohužiaľ kúsok zvratkov spadol dole do konštrukcie cez prechod, čo je okolo pásu.
Neviem sa tam nijak dostat a vybrať ich.

Viete mi poradiť, existuje nejaký spôsob ako to vybrať a vyčistiť?

Ďakujem za radu.

Dobrý deň,

všetky podobné nečistoty je možné vytriasť prevrátením sedačky a jemným trasením, príp. skúsiť vyčistiť s pomocou kompresora - otočiť autosedačku nohami hore a prefúkať všetky škáry a otvory.

Niektoré autoumyvárne ponúkajú aj čistenie autosedačiek parným čističom.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek