Aké vajíčko sa dá používať s kočíkom Brio Go?

Zodpovedané
8. okt 2021

Dobrý deň,

hľadám vajíčko pre trojmesačnú dcérku. Malo by sa dať používať s kočíkom Brio Go, keďže je to predchodca kočíka Britax Go. Predpokladám, že adaptéry sedia na kočík tie isté. Len neviem, či sedia aj na nové vajíčka Britax Römer.

Aký je Váš názor?

Sú vhodné na vajíčko Baby Safe 2 iSize a Baby Safe 3 iSize, alebo je lepšie už rovno kúpiť autosedačku Britax Römer Dualfix iSize.

Ďakujem

Dobrý deň,

vhodné by bolo keby ste nám poslala foto adaptérov zvrchu.

Zatiaľ Vám viem poradiť len to, že pre trojmesačnú dcérku je určite bezpečnejšie vajíčko.

Na adaptéry sedí autosedačka Britax-Römer Baby-Safe 2 i-Size. Ale ako píšem, potrebovali by sme ešte inú foto pre čo najpresnejšiu odpoveď.

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size je vhodná pre novorodencov a deti do 15 mesiacov. Prispôsobuje sa rastúcemu dieťaťu až do 83 cm výšky.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.