Aké vajíčko je vhodné do auta BMW X1?

Zodpovedané
3. mar 2022

Dobrý deň,

prosím o radu s výberom vajíčka, ktoré by veľkostne vydržalo od novorodenca aspoň kým dieťatko nebude samostatne sedieť.

Pôjde do auta BMW X1, rok výroby 2010. Rada by som ho pripútala na Isofixovú základňu bez toho, aby dieťatku padala hlavička dopredu.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam Vám zakúpiť vajíčko, ktoré je na základni polohovacie.

K takýmto vajíčkam patrí vajíčko Joie i-Gemm 2, ktoré pri inštalácii na základni Joie i-Base Advance viete polohovať.

Ďalej viete vo vozidle a kočíku napolohovať autosedačku Joie i-Level Base Signature. V cene je i Isofixová základňa. Autosedačku napolohujete do jednej z 3 polôh sklonu.

A do tretice pre Vás vyberám vajíčko Nuna Arra Next. Inštaluje sa na základňu Nuna Base Next.

Možnosť polohovania chrbtovej opierky do jednej z 3 pozícií vo vozidle, alebo na konštrukcii kočíka až do sklonu 157 °. Vajíčko je veľmi ľahučké. Má len 3,6 kg.

Nuna Arra Next patrí do Next systému od značky Nuna. Pokiaľ by ste zakúpili vajíčko spolu s otočnou základňou Next Base, tak neskôr keď dieťatko z vajíčka vyrastie viete dokúpiť pokračovaciu autosedačku Nuna Todl Next a nasadiť ju na rovnakú Isofixovú základňu. Vďaka čomu ušetríte € pretože nemusíte kupovať ďalšiu základňu pre pokračovaciu autosedačku.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.