Aké sú výhody autosedačky Joie i-Spin Grow Signature?

Zodpovedané
19. máj 2022

Dobrý deň,

chystáme sa kúpiť pokračovaciu autosedačku pre nášho 7 mesačného syna. Oslovili nás otočné autosedačky Joie i-Spin 360 a Joie i-Spin Grow Signature.

Oplatí sa podľa Vás viac kúpiť Joie i-Spin Grow Signature do 125 cm?

V čom sú iné výhody?

Samozrejme aj po nej bude potrebné kúpiť ešte ďalšiu.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

keďže nepíšete, aké má Váš syn miery - výška, váha - neviem Vám s istotou potvrdiť správnosť Vášho výberu. Na prechod do pokračovacej sedačky je dieťa pripravené až keď už prešlo do samostatného sedu (zo sedu šikmého) a sedí stabilne aspoň dva mesiace (kvôli dostatočnému sformovaniu chrbtice do tvaru písmena S).

Joie i-Spin 360 - otočná sedačka s pripojením na Isofix a nastavením do 6 polôh. Je využiteľná v oboch smeroch, nosnosť má do 19 kg. 5 bodové integrované pásy má taktiež až do 19kg a dokáže vyrovnať sklon aj na šikmých sedadlách.

Joie i-Spin Grow je výborná voľba, ak máte v aute Top Tether. Jedná sa o kvalitnú obojsmernú sedačku, otočnú, s pripojením na systém Isofix aj Top tether súčasne. Sedačka je čisto protismerná až do minimálnej výšky dieťaťa 100 cm (alebo maximálnej váhy 18,5kg), následne sa ešte dá využiť v smere jazdy až do 25 kg. 5 bodové integrované pásy má do 18,5kg, potom už je potrebné dieťa pútať bezpečnostným pásom auta, a na šikmých sedadlách má trošku horší sklon.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek