Adaptéry na vajíčko

Zodpovedané
23. sep 2022

Ahoj,

mám kočík Joolz Day2 a hľadám k nemu vhodné vajíčko. Našla som pekne používané Besafe izi go x1. Mám adaptéry Joolz.

Bude to spolu pasovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, cez adaptéry Joolz upevníte aj vajíčko BeSafe iZi Go X1.

Pri kúpe používaného vajíčka si dajte pozor, aby nebolo vajíčko po životnosti, aby obsahovalo všetky vložky a chrániče, a aby bolo funkčné uťahovanie pásov.
Ideálne by bolo poznať priamo majiteľov vajíčka, aby ste mali istotu, že nebolo ani búrané.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek