Ako prebieha preprava a postup vyšetrovania dieťaťa po pôrode v kardiocentre?

Zodpovedané
13. nov 2020

Dobrý deň,

chcem sa spýtať čo môžeme očakávať pri tejto diagnóze.

Ako prebieha preprava a postup vyšetrovania dieťaťa po pôrode v kardiocentre?

Ja ako matka ostanem v pôrodnici na Kramároch?

Môžem sa objednať na konzultáciu?

Ďakujem

Dobrý deň,

stav Vášho bábätka bude závisieť od miery vyvinutia ľavostranných štruktúr srdca. Bolo by dobré, aby ste rodili v pôrodnici na Kramároch, v blízkosti Detského kardiocentra.

Detaily Vám vysvetlíme pri konzultácii. Na konzultáciu sa môžete objednať cez internetovú stránku, alebo kontaktné čísla Detského kardiocentra.

MUDr. Matej Nosáľ, PhD.
Primár Kardiochirurgického oddelenia Detského kardiocentra
Predseda Správnej rady Nadácie šťastné srdcia
Limbová 1
83351 Bratislava
Tel: 02 59371 327
Web: http://www.nadaciastastnesrdcia.sk/