Znamenajú neustále bolesti brucha alergiu alebo intoleranciu?

Zodpovedané
6. aug 2024

Dobrý deň,

už mesiac mám bolesti brucha. Začalo to jednoduchou hnačkou, ale bolesti pretrvávajú. Už mesiac mám diétu a stále bolesti brucha. Krv a sono je všetko ok, helikobaktera nemám. Doktor mi povedal, že gastro a kolonoskopiu mi zatiaľ netreba.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

bolo by dobré vedieť aspoň lokalizáciu bolesti. Môže to byť ešte stav po infekte. Je to na lekárovi, aby určil diagnózu.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/