Vysvetlíte mi výsledky môjho syna?

Zodpovedané
5. apr 2022

Dobrý deň,

syn bol na vyšetrení.

Vedeli by ste mi napísať, že na čo všetko bol vyšetrený môj syn?

Lekárka nám hovorila iba to, že mal negatívny výsledok na BKM.

Ďakujem

Dobrý deň,

vo výsledkoch ako laik čítam negatívne výsledky na candidu a. a E.coli asi zo stolice. Ak máte ekzematickú pokožku, tak je dobré spraviť ster aj z pokožky.

Dalej z krvného obrazu funkciu tráviacich orgánov, všetko v poriadku okrem amylázy, ktorá súvisí s pankreasom.

V poslednom riadku tri mliečne bielkoviny, na ktoré alergia vyšla negatívna.

Ak máte podozrenie na problém s mliečnymi zložkami, dajte vyšetrtiť z krvi ešte laktózovú intoleranciu a intoleranciu mlieka (anti-milk IgG, IgA).

Pouvažujte nad vyradením umelej mliečnej formuly, neviem aký má syn vek, ale niektorí podávajú do 2 rokov až 3 rokov, kedy je už zbytočná. Záleží od toho ako prijíma ostatnú stravu.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/