Mám 23 rokov, 42 kg a intoleranciu na laktózu. Ako pribrať?

Zodpovedané
18. jún 2024

Dobrý deň,

mám 23 rokov, 42 kilogramov, som veľmi chudučká. Doktori tvrdia, že som v poriadku. Zistili mi iba intoleranciu na laktózu.

Čo robiť, aby som trošku pribrala?

Je to veľmi obmedzujúce. Napadli mi Nutridrinky, prípadne Fresubin na priberanie.

Bolo by to vhodné?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

pokiaľ máte intoleranciu na laktózu, tak Nutridrinky sú na báze mliečnych zložiek.
Aby som Vám mohla poradiť, potrebovala by som vidieť Vaše stravovanie.
Určite môžete zaradiť zdravé tuky, omega3 aj vo frome semienok, olejov.
Bielkoviny je tiež dôležité sledovať.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/