Má pocit plnosti a ťažoby v bruchu súvis s nejakou alergiou?

Zodpovedané
10. feb 2023

Dobrý deň,

po každom jedle, teda okrem zeleniny mám pocit ťažoby a plnosti v bruchu. Bolesti nemám, ale cítim sa tak nekomfortne. Svrbí ma pokožka, v ušiach mám šupiny a svrbia ma. Stolicu mám už niekoľko mesiacov neformovanú, len takú kašovitú a ledva stihnem dobiehať na toaletu. Váha mi rastie stále. Dávno som si robila domáci test FoodDetective, no neviem nakoľko sú výsledky relevantné. Vyšla mi pšenica, raž, mlieko, citrusy a morské plody.

Má pocit plnosti a ťažoby v bruchu súvis s nejakou alergiou?

Ďakujem

Dobrý deň,

prečo to neriešite s gastroenterológom?

Klinické prejavy smerujú k ochoreniam gastroeneterologického traktu a s najväčšou pravdepodobnosťou sa tam vyskytuje aj zápal.

Food detective test vám len ukáže, ktoré potraviny vaše črevo prepúšťa, keďže zjavne nie je trávenie v poriadku.

Odporúčam vám náštevu všeobecného lekára a gastroenterológa.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/